Łóżka drewniane

Naturalne jest piękne – ta myśl stała się ostatnio motywem przewodnim projektantów wnętrz, którzy skłaniają się ku naturze jako źródle swego natchnienia. Naturalne kolory, tzw. kolory ziemi – piękne, stonowane beże, brązy i zielenie, a także naturalne surowce – różnego rodzaju drewno, niepodzielnie królują w nowoczesnych pomieszczeniach.

Moda na drewno nigdy nie przemija – drewniane meble w noszą w pomieszczenia niezwykły klimat, ciepłą atmosferę, skłaniają do relaksu i wytchnienia. Nocny wypoczynek w pięknym solidnym drewnianym łóżku jest prawdziwie głęboki – drewno wydaje się wpływać na jakość snu.

Do wyboru dostępnych jest wiele rozmaitych modeli łóżek drewnianych – łóżka jednoosobowe, łóżka dwuosobowe, łóżka do pokoju dziecięcego, łóżeczka drewniane dla niemowląt itd. Co więcej, łóżka oferowane są z różnego rodzaju drewna. Dzięki temu każdy znajdzie idealny produkt dla siebie.

Sypialnia wykonana z drewna gwarantuje wnętrze pełne prostoty, a jednocześnie modne, piękne i funkcjonalne. Choć meble z drewna to meble klasyczne i nawiązujące swoim charakterem do tradycji i przeszłości, najnowsze projekty udowadniają, że drewno może równie dobrze być tworzyć super nowoczesne meble, meble z duchem przyszłości. Taki efekt uzyskuje się łącząc ze sobą drewno, szkło i stal (np. kuchnia drewniana w stylu nowoczesnym).